Baza przewoźników i spedytorów systemu SOOT - www.baza.soot.pl
Nie jesteś zalogowany.
Trzy kroki do sukcesu z SOOT
1. Załóż konto
2. Uzupełnij dane
3. Zdobywaj nowe transporty
Instrukcja
Niniejsza instrukcja ma stanowić pomoc dla przewoźników i spedytorów w zakresie utworzenia konta i zarządzania nim.

W celu rejestracji w Bazie Przewoźników i Spedytorów SOOT użytkownik powinien utworzyć własne konto. Po utworzeniu konta, użytkownik może się zalogować do systemu. W każdej chwili, istnieje również możliwość usunięcia konta.
 1. Założenie konta

  W celu założenia konta w systemie należy po wejściu na stronę baza.soot.pl nacisnąć przycisk Załóż konto znajdujący się z lewej strony ekranu lub kliknąć na przycisk Rejestracja znajdujący się w górnym menu

  następnie w formularzu rejestracyjnym  należy podać nazwę firmy, numer NIP, swój adres e-mail oraz wpisać i potwierdzić hasło, po czym nacisnąć przycisk Zarejestruj.

  Uwaga! W przypadku rejestrowania Oddziału Firmy należy zaznaczyć odpowiednie okienko.

 2. Pierwsze logowanie

  Wpisz swój adres e-mail oraz hasło i kliknij Zaloguj. Przy pierwszym logowaniu się na konto wyświetli się strona z ankietą do wypełnienia.

  W celu aktywacji konta, użytkownik powinien wprowadzić dane swojej firmy. Użytkownik zobowiązany jest do uzupełnienia wymaganych pól w formularzu oznaczonych czerwoną gwiazdką oraz określić zakres usług. Po wypełnieniu formularza należy nacisnąć przycisk Zapisz

 3. Kolejne logowania

  Przy ponownych logowaniach do systemu należy wejść na stronę baza.soot.pl i w sekcji Logowanie wpisać swój login (adres e-mail) oraz hasło podane przy rejestracji. Użytkownik po zalogowaniu się do systemu ma do dyspozycji opcję Ankieta, Zmień hasło, Usuń konto oraz Wyloguj.

 4. Edycja konta

  Po zalogowaniu się do systemu, użytkownik może zmienić lub edytować swoje dane wpisane w formularzu, zmienić hasło lub usunąć konto. W zakładce Ankieta użytkownik ma dostęp do uzupełnionego przy rejestracji formularza, gdzie istnieje możliwość zmiany danych oraz ich zatwierdzenia poprzez naciśnięcie opcji Zapisz. W zakładce Zmień hasło użytkownik po podaniu starego hasła i zatwierdzeniu nowego ma możliwość zmiany hasła dostępu do systemu. Naciskając opcję Zamknij konto użytkownik wysyła informację do administratora o chęci zamknięcia dostępu do swojego konta.

Wszelkie prawa zastrzeżone (C) 2021 Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A.